Epopõrandad

Epopõrandad on monoliitsed, hästi hooldatavad, värviküllased, vastupidavad, praktilised, eksklusiivsed ning vastavad kõikidele Euroopa Liidu nõuetele ja ettekirjutustele. Just tänu nendele omadustele on epopõrandad väga laialt kasutust leidnud nii tööstus-, teenindus- kui ka tootmisruumides, kuid aina rohkem leiab epopõrandaid ka eramutest. Kui otsite firmat, kes suudaks teostada ka kõige keerukama ja vägagi kõrgete kvaliteedinõuetega epopõranda paigaldust, siis olete õiges kohas!

Epovärv, epolakk

Kihi paksus 0,1-0,2 mm. Epovärvid ja epolakid jätavad betoonile kaitsva, hästi hooldatava ja tolmuvaba kihi, mis sobib väiksemate koormustega ruumidesse. Näiteks abiruumid, katlamajad, pumbajaamad, alajaamad ja kergete koormustega laod. Epolakk jätab betoonile läbipaistva tugeva lakikihi, mis sarnaneb märja betooniga. Epovärve on võimalik toonida kõikide värvikaartide järgi. Epovärvide ja -lakkidega kaetud põrandaid saab kulumise korral lihtsalt uuendada või katta paksemate ja tugevamate massidega.

Hind: 10 – 20 EUR/m²

Isetasanduv epomass

Kihi paksus 0,5–2 mm. Isetasanduvad epomassid sobivad suurepäraselt suuremate koormustega ruumidesse. Mida paksem on isetasanduva massi kiht, seda tugevam ja vastupidavam põrand jääb. Tavaliselt paigaldame isetasanduvaid epokatteid ladudesse, garaažidesse, trepikodadesse ning tootmis- ja teenindusruumidesse. Vastavalt koormustele ja nõudmistele soovitame valida ka kihi paksuse. Isetasanduvatele massidele on soovi korral võimalik peale visata ka erinevat tooni värvihelbeid, mis muudavad põranda veelgi dekoratiivsemaks. Kõiki masse on võimalik vastavalt soovile ka karestada. Isetasanduvaid epomasse on saadaval kõikides toonides vastavalt värvikataloogidele.

Hind: 1mm. paigalduse kohta. 15 – 25 EUR/m²

Isetasanduv polüuretaanmass

Kihi paksus 1,5-2,5mm. Isetasanduvad polüuretaanmassid sobivad pindadele, mille aluspinnaks on näiteks vineer, asfalt vms. Polüuretaanmassid jätavad kergelt kumja kattekihi, mis mängib kaasa aluspinnaga. Muude omaduste poolest sarnaneb isetasanduva epomassiga.

Hind: 2mm. paigalduse kohta. 18 – 25 EUR/m²

Epoliiva hõõrdemassid

Kihi paksus 3–4 mm. Kasutatakse suurte mehhaaniliste ja keemiliste koormustega põrandate katmisel. Näiteks tööstustes, remonditöökodades, suurköökides ja teiste sarnaste põrandate katmisel. Epoliiva hõõrdemasse oleme paigaldanud ka eramute garaažidesse, terrassidele, rõdudele ja välistreppidele. Katte vastupidavust saab veelgi parandada paksema katte paigaldamisel (näiteks 6mm hõõrdemassi paigaldusel). Võimalik karestada vastavalt soovile. Värvitoon sõltub valitud liivadest. Saadaval väga suur valik erinevat tooni värviliivasid.

Hind: 4mm. paigalduse kohta. 25 – 35 EUR/m²

Epoliiva puistemassid

Kihi paksus 2-3 mm. Kasutatakse kohtades, kus soovitakse et kate oleks kare ja samas vastupidav. Nagu näiteks restorani köögid, rõdud, trepid ja toiduainete tööstused. Kui kasutame sideainena akrüüli (e.kiirepot) siis suudame põranda valmis saada 1 päevaga ja samal päeval saab ka põranda kasutusele võtta. Selline kate sobiks ideaalselt eramu või kortermaja välisitreppidele, rõdudele ja kohtadesse kus liikumine ei tohi olla pikalt häiritud.

Hind 3 mm. paigalduse kohta 25 – 35 EUR/m2

Terakivipõrandad

Olenevalt valitud kivimitest ja nende suurusest on kihi paksus 6-18mm. Terakivipõrandaid on väga ainulaadseid, eksklusiivseid ja isikupäraseid. Põranda paremaks hooldamiseks on võimalik kivide vahed epolakiga täis lakkida. Terakivipõrandad on enim kasutust leidnud esinduslikel põrandatel, nagu näiteks autosalongides, müügisaalides, kauplustes ja restoranides. Terakivipõrandad on laialt kasutust leidnud ka eramute vannitubades, saunades, tualettruumides, esikutes, rõdudel, terrassidel ja treppidel. Saadaval lai valik erinevaid graniit- ja looduskivimeid.

Hind: 30 – 100 EUR/m² (oleneb kivi suurusest ja täislakkimisest)

Antistaatiline isetasanduv epomass

Kihi paksus 2 mm. Kasutatakse tööstustes, kus ei tohi tekkida staatilist elektrit (nt elektroonikatööstused, opertasioonisaalid jne). Väliselt sarnaneb isetasanduvale epomassile, mille sisse on segatud väikesed traadikesed, mis juhivad staatilist elektrit mööda põrandat maanduskaabliteni.

Hind: 35 – 50 EUR/m²

Kemikaalikindlusega mass

Kihi paksus 6 – 9 mm. Toodetud spetsiaalselt põrandate jaoks ruumidesse, kus on tegemist hapete, leeliste ja teiste taoliste kemikaalidega. Talub väga hästi ka suuri koormusi. Kasutatakse toiduainete-, metalli-ja keemiatööstustes.

Hind: 65 – 130 EUR/m²

  Epoproff OÜ
  Roolahe 9, 13516 Tallinn
  Registrikood: 11595344

  Ago Valtson
  Nõustamine, müük, paigaldus, hooldus
  +372 51 48 159
  info@epoproff.ee

  Heiko Kraaner
  Paigaldus, hooldus
  +372 5866 6661
  info@epoproff.ee

  Kadi Valtson
  Loovjuht
  +372 566 34331
  info@epoproff.ee